Gdzie się poluje w rykoowisko???

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Postprzez jeger79 » 3 października 2005, 16:27

Leśniku

Jeśli nie masz pojecia na dany temat to sugeruję się nie wypowiadać. Ja jeśli czegoś na dany temat nie wiem to nie zabieram głosu. Wolę sięgnąć do fachowej literatury i się czegoś na dany temat dowiedzieć niż pleść głupoty i się ośmieszać. Sięgnij do książek o tematyce łowieckiej, poszerz swoją wiedzę, a potem zabieraj głos. Posty lepiej pisz w Wordzie, wtedy wyłapiesz swoje błędy i może Twoja dysleksja zacznie ustępować. Na niektórych forach Twoje posty byłyby w całości usuwane.


Seles

Ja nie biję, a tłumaczyć nie mam zamiaru bo niewiedza Leśnika wynika raczej z lenistwa. Ja w jego wieku żyłem już łowiectem i studiowałem wszystkie książki z tym związane. Dzięki temu nie wysnuwałem takich dziwnych teorii jak ta powyżej.
A byki u mnie juz kończą rykowisko, jeszcze czasem jakiś się odezwie lecz to juz ostatnie podrygi.

Pozdrawiam
jeger79
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez MARS » 3 października 2005, 17:24

Jeger79 jak bedziesz tak dalej podskakiwał to się okaże że tez jesteś beee (nie myl z Izą ;-) ) jak ja,bo też jesteś producted by łowiecki.pl ;-)
Pozdrowionka
Marcin
MARS
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 maja 2004, 09:12
Lokalizacja: Łódź

Postprzez lesnik14 » 3 października 2005, 19:04

Eh tam. Jeger79 ma racje. Palnolem glupote. Ale tak naprawde palnela glupote nasza facetka od Biologii. Dopiero jak zajzalem do literatury to sie spostrzeglem ze palnolem glupote. I jeszcze jedna wazna sprawa ja jestem sympatykiem lowiectwa!! A nie mysliwym!! I tak mnie traktujcie. :roll: :wink:
lesnik14
 
Posty: 270
Dołączył(a): 12 czerwca 2005, 18:10
Lokalizacja: Bory Tucholskie

Postprzez werbna » 5 października 2005, 17:19

Młody nemrodzie nie denerwuj się.Łowiectwo nie znosi takiego stanu.Po pierwsze chciałbym mieć twoje lata a poluję już 30 lat.Po drugie tusza nie ma nic wspólnego z porożem,parę lat temu strzeliłem byka ok220 kg a na głowie szydlarz typowy selekt.Jak piszecie,że w środku rykowiska byk jest kraśny /tłusty/ to znaczy ,żę nie odgrywa w tym rykowisku żadnej konstruktywnej roli.Leni się a w dodatku poprzez swoje szydła mógł być niebezpieczny dla innych byków.Reasumując pod koniec rykowiska obserwujemy byki spadłe to takie "wykończone" i gdzie tu relacja między masą poroża a masą całkowitą.POZDRAWIAM DB :)
Avatar użytkownika
werbna
 
Posty: 49
Dołączył(a): 25 września 2004, 22:53
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 437 gości