Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Jager » 22 lutego 2011, 17:25

Dajrota , jak przystało na PRAWDZIWEGO etyka, jest człowiekiem renesansu. Przed paroma dniami wykazywała się znajomością teatru, dziś jako wybitny psychiatra jednoznacznie stwierdziła u mnie schizofrenię bez żadnych dowodów na tę chorobę w moim przypadku. Ciekawe kim będzie jutro?

Jeśli nazywasz posiadanie haków reliktem komuny, to w takim razie nic nie wiesz o współczesnych służbach specjalnych (wbrew pozorom są one do pewnego stopnia powiązane z bracią myśliwską). Takie haki niekoniecznie muszą służyć w złym celu.
Związek zaś jest organizacją silnie patologiczną już u samych swych założeń. W każdym normalnym kraju nie trzeba należeć do żadnej państwowej organizacji zrzeszającej, żeby się realizować w swych pasjach, tym bardziej, jeśli trzeba płacić dla tych związków coroczną daninę.

Ja wiem dobrze, jaki ustrój mi się marzy. Jeśli idzie o łowiectwo, to z wymienionych najlepszy jest zdecydowanie model "amerykański kapitalistyczny". Zarówno ten przedwojenny "pańszczyźniany", jak i komunistyczny panujący obecnie są chore i nie przystające do czasów współczesnych. Takie właśnie zabawy w wszechmocną centralę będą ostatecznym powodem, który ten tworów prędzej czy później rozsadzi. Jedyne czego tu się mogę obawiać, to tego, że za te X lat myśliwi już w większości poumierają ze starości, a ci którzy zostaną przy życiu nie będą mogli polować, gdyż do głosu dojdą ekonaziści.

Tą smutną refleksją kończę swój udział w niniejszym wątku, widząc bezcelowość dalszej dyskusji z wami, skoro na mnie bluzgacie i jesteście niereformowalni. Niech te wasze kółko wzajemnej adoracji bawi się dalej. Co chciałem przekazać, przekazałem. Być może, jeśli w końcu pojawią się tu wątki godne uwagi, to was znowu ugryzę (szkoda, że jedyny tu wartościowy dyskutant rzadko się udziela). Tymczasem ja się stąd wycofuję i żegnam!
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Dajrota » 22 lutego 2011, 18:54

do diaska, a miałam nadzieję, że w poście poniżej o ujęciu kłusowników też będziesz swe tfu tfu, racje wykładał... zawiodłam się :?

w amerykańskim ustroju kłusownika rzeczywiście nikt by bestialsko nie zatrzymywał - ot, dostałby humanitarnie kulkę w łeb za bezprawne wtargnięcie z bronią na czyjś teren. I może faktycznie byłoby lepiej...
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez szymon » 22 lutego 2011, 19:49

Jedyna niereformowalna osoba to niestety sam "pokrzywdzony" Jager. Bajki to opowiada jak nikt ale zapytaj go o konkrety, to powie, że go obrażają i schowa głowę w piasek. Konkretnie Jager - jak mam rozpoznać przepisy dobre od złych? Te co je mam stosować od tych, które sobie mogę łamać? Nie ma definicji? A to feler, westchnął seler, bo w takim razie każdy sobie może zastosować własną. Dlaczego mam np. nie kraść? Dla mnie to głupie prawo bo są tacy co mają więcej ode mnie więc im nie ubędzie jak sobie trochę wezmę nieprawdaż? A jak mnie aresztują, to będę krzyczał, że mnie bandyci bezprawnie skrępowali. Milicja i komunistyczne świnie! ZOMO i nienormalny kraj! :lol:
Nie wiem również co, w tym kontekście, ma do rzeczy amerykański model łowiectwa. Twierdzisz, że w USA można polować bez licencji na określone miejsce, gatunek i ilość zwierzyny? Nie wiem skąd masz takie informacje ale proponuje je zweryfikować. Takie opowiastki o tym jak to w Polsce obowiązuje dzikie prawo a na zachodzie, to by się nigdy nie wydarzyło, to można wciskać takim co nigdy rodzinnej wioski nie opuścili. Nie ma żadnego znaczenia jaki to kraj. Jedyne co się liczy, to jaki to człowiek i co mu do łba strzeliło. Przyznaje, zupełnie nie trafiają do mnie tłumaczenia Jagera. Jeżeli to oznacza, że to ja jestem niereformowalny to niech będzie :roll: :lol: Ale za Chiny pojąć nie mogę po co się pchać na czyjś teren i na bezczela ładować sześć razy do dzików skoro się nawet odstrzału nie ma? Wyjaśnij mi Jager po co? Przecież od tego aż promieniuje bezmyślnością i beztroską.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez amanita » 22 lutego 2011, 19:52

Jager jest tym majorem. I kiepskim adwokatem. W sądzie się pogrąży. Proponuję mu skorzystać z pomocy fachowców i zamilknąć.
amanita
 
Posty: 30
Dołączył(a): 30 stycznia 2010, 11:08
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Dajrota » 22 lutego 2011, 20:20

ach, szymonie, jak to po co? toż to wedle jagerowej quasi-etyki walka z reżimem!

ja to się zastanawiam, czy on tak na serio, czy nas wypuszczał pisząc możliwe najbredniejsze brednie, żeby się pośmiać... bo jakoś naiwnie nadal do końca uwierzyć nie mogę, że PZŁ taki oryginał w swoich szeregach utrzymuje... :roll:
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez szymon » 22 lutego 2011, 20:31

Gdyby to było dla jaj, to cała postać znana jako Jager musiała by być żartem bo nie pierwsze jego takie wystąpienie, w którym nas uczy nowej, lepszej logiki. Ale kto wie. Novi robił różne rzeczy dla śmiechu więc pewności nie mam ;) Po prostu trudno mi uwierzyć, że dorosłemu, jak mniemam, człowiekowi trzeba takie rzeczy czarno na białym wykładać.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez novi » 22 lutego 2011, 20:40

Novi robił!!!! Kurde! Zaraz dostaniesz! Novi to się starał być logiczny a nie tak jak tu! temat mi zarżnął!
Juz myślałem że Krzyśka linczować wirtualnie będziecie i za adwokata diabła sobie "po robię" a tu co? *!* zbita.
Jager zarżnął temat
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Iwan21 » 25 lutego 2011, 16:00

Czytam Waszą dyskusję i dochodzę do wniosku, że jest ona stricte akademicka. Prawo to prawo. A jak się to komuś nie podoba to nie musi być ani myśliwym, ani mieszkańcem tego kraju. W USA podczas rutynowej kontroli policjant wali cię na mache samochodu i przetrzepuje jak kryminalistę, a jak się ruszysz to rozwali ci łeb bez zastanowienia. Pewnie nie piszą o tym w "Naszym Dzienniku", ale tak właśnie jest w USA. Gdyby kłusownik ( nie posiadający wydanej przez organizację RZĄDOWĄ licencji) w Ameryce uciekał przed służbami mundurowymi, na dodatek posiadając broń, to już by nie żył. Jager, informuję Cię, że nie powiadomienie organów śledczych o zaistnieniu przestępstwa to nic innego jak współudział w przestępstwie. I gdyby ktoś ci udowodnił, że nie powiadomiłeś służby leśnej o akcie kłusownictwa, to skończyłbyś w pierdlu. A gadanie w stylu- "jak pan nie zrobisz 10 paśników to ja powiem coś pan robił" to obłuda, ohyda i hipokryzja. I jeszcze jedno panie Jager. Nie mierz pan wszystkich swoją miarą, bo wydaje mi się, że to właśnie dlatego, całe społeczeństwo wydaje się panu tak zdegenerowane.
Iwan21
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 lutego 2011, 18:36

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez cietrzew26 » 27 lutego 2011, 04:46

Jager, jezeli myslisz tak jak piszesz /choc trudno w to uwierzyc/ , pomysl powaznie o sobie, zastanow sie nad soba, poszukaj jakiejs pomocy. Moze jeszcze nie jest za pozno. Zycze Ci zdrowia, bardzo go potrzebujesz.
cietrzew26
 
Posty: 30
Dołączył(a): 25 marca 2007, 20:29

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez richy » 27 lutego 2011, 22:28

cietrzew26
A ,skąd wiesz że Jager potrzebuje zdrowia,może ma go i lepsze od kogokolwiek, a że myśli jak myśli , to ma
do tego prawo.
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez cietrzew26 » 28 lutego 2011, 00:46

I dobrze, tego mu zycze. Po przeczytaniu tego watku jednak tak pomyslalem i mysle ze rowniez mam do tego prawo. :D
cietrzew26
 
Posty: 30
Dołączył(a): 25 marca 2007, 20:29

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez richy » 28 lutego 2011, 16:47

cietrzew26
Sczerze, o zdrowie ci chodziło?
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Poprzednia strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości