Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez novi » 13 lutego 2011, 22:32

novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Jager » 14 lutego 2011, 18:59

Niepotrzebnie zdarzenie zostało nagłośnione, znany mi jest podobny przypadek w pewnym kole, gość przeprosił,skruszał,popłakał się i na kol;anie opisał zaistniałe zdarzenie, oraz zobowiązał się, że wybuduje w dowolnie wskazanym miejscu trzy ambony i tak się stało. Do dzisiaj poluje, nienagannie postępuje, a i wody ognistej też się nieraz polało.Zwyczajnie po ludzku żal mi tego jego mościa
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez novi » 14 lutego 2011, 19:05

Podoba mi się twoje katolickie poczucie sprawiedliwości.
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez szymon » 14 lutego 2011, 19:11

:roll: :lol:
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez novi » 15 lutego 2011, 20:18

Jager - najeżdżasz na miłościwie panujący rząd na każdym kroku. A tu proszę! 6000 PLN do budżetu to kto miałby zapłacić skoro ty byś sprawy nie nagłaśniał! Co?
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Jager » 15 lutego 2011, 22:42

Novi - nie prowokuj mnie. Nie wiem jak wyliczyłeś te 6000 tys. ale jeśli już to można by było np. ukrócić przywileje mundurowym, które kosztują każdego podatnika około 10 tys. zł, można by było nap zmniejszyć uposażenie miesięczne Hanny Gronkiewicz Walc sto jedenaście tys.zł. miesięcznie itp.Co się zaś tyczy opisanego zdarzenia, to ja tego jegomościa nie bronie tylko mi go żal.Wstyd, konfiskata mienia,procesy sadowe,rodzina,znajomi itp.Niekiedy robimy nieprzemyślane rzeczy, bo taka jest natura człowieka, ale zawsze postawie na tego który upadł i chce się podnieś, niż na lizusa,kapusia itp.Co się zaś rządu tyczy skoro napominasz,to podtrzymuję to co wcześniej napisałem, chcesz o tym pogadać to załóż nowy temat.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez novi » 15 lutego 2011, 23:29

Jager - po co nowy jak ty w każdym to samo :) Kurcze szkoda że nie klepaliśmy w tę klawiaturę jak prezydentem stolicy był "Kaczka" - czy wtedy tez byś tak chętnie zmniejszał uposażenia? To tak prosto obciąć tym obciąć tamtym....
Jak wyliczyłem 6000? No przecież to proste :) 3 x 2000= 6000 albo 2000 + 2000 + 2000 = 6000.
Tyle wynosi kara za bezprawne pozyskanie dzika a w tym przypadku trzech.

Dlaczego ci go żal? Nie rozumiem. Przecież facet ma pewnie ponad 50 lat. W tym wieku chyba się wie co się robi? Nie uważasz? Konsekwencji też powinien być świadomy.
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Jager » 16 lutego 2011, 09:15

[quote="novi"]Jager - po co nowy jak ty w każdym to samo :) Kurcze szkoda że nie klepaliśmy w tę klawiaturę jak prezydentem stolicy był "Kaczka" - czy wtedy tez byś tak chętnie zmniejszał uposażenia? To tak prosto obciąć tym obciąć tamtym....
[/quote]
Od tzw. "Kaczki' to się odturlaj. Nazbyt to zasłużona persona, aby tak publicznie o Nim mówić, tym bardziej, że już nie żyje.
w każdym razie dość offtopa!
[quote="novi"]
Dlaczego ci go żal?
[/quote]
Bo wpadł i zrobiono z niego wręcz bandytę, mimo, że niczego szczególnie złego nie zrobił (no poza tą lochą). Natomiast tamci [i]milicjanci[/i] pewnie dostaną teraz od kapituły tego powalonego postkomunistycznego związku jakieś odznaczania, może nawet posypią się ordery. I te wesołe twarzyczki po zakończeniu obławy. Przypomina mi to te pamiątkowe zdjęcia, jakie po udanych akcjach na polskich partyzantów trzaskali sobie ubecy.

A tak w ogóle to czy dzik odczułby różnicę, że zastrzelił go "etyczny" i "zawsze czujny" leśny funkcjonariusz, czy też Iksiński?
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Dajrota » 16 lutego 2011, 13:45

Jager, nie obraź się, ale takie farmazony to wypisuj na drzwiach publicznej toalety, może trafisz na podatny grunt...

Pozwalajmy na wszystko, bo ktoś się pokajał i usmarkał z żalu, to zostanie piach i żwir, a jedyne zwierzęta, jakie pozostaną, to podziemne robactwo! Kłusownictwo to przestępstwo, a jak robi to myśliwy, to znaczy że nie ma prawa dalej być myśliwym! Milicjanci? Postkomunistyczny związek? Co to ma do łamania prawa??? A jeśli nie widzisz nic złego w tym, co zrobił (co napisałeś dość wyraźnie, pardon, poza tą lochą), to ja nie wiem skąd się urwałeś i kiedy uzyskiwałeś uprawnienia do polowań, ale chyba w zamierzchłych realiach, gdzie pewne rzeczy stanowiskiem i legitką dało się załatwić... Dziś byłoby to nie do pomyślenia!!!
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Jager » 17 lutego 2011, 14:16

Odpowiem ci Dajrota!

W styczniu 2008 r marszałek Komorowski koło Białej Podlaskiej polował w kole Ponowa bez wpisu w książce ewidencyjnej pobytu myśliwych na polowaniu. Nie posiadał zgody również nadleśniczego. Jako wiceminister obrony narodowej wykorzystywał wojskowy helikopter podczas eskapad na polowanie. Wszystko do sprawdzenia. Myślę, że umiesz posługiwać się komputerem. Tak więc widzisz sama, czasem można zakłusować, i pełnić zarazem najważniejsze funkcje w państwie. A ty się majorowi się dziwisz?
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez szymon » 17 lutego 2011, 15:56

Jeśli to jest takie proste do sprawdzenia i udowodnienia, to nie widzę przeszkód, żeby sprawca został ukarany. Nikt tu nie broni łamiących prawo. Nie ma znaczenia czy to jest prezydent czy major. Sam możesz się przysłużyć i na niego donieść dostarczając wspomniane przez siebie dowody. Sprawa jeszcze nie przedawniona.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Jager » 17 lutego 2011, 16:30

Problem polega na tym, że nie kabluje.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez szymon » 17 lutego 2011, 16:40

Obawiam się, że problem nie polega tylko na tym.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez Jager » 17 lutego 2011, 16:48

Ato masz zagadkę, nie mogę dalej klepać w klawiaturę, śpieszę się na pewnego zanęconego lisa. wczoraj mnie wykiwał ale dzisiaj kto wie.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Krzysiek zawstydził Turbodymomena

Postprzez novi » 17 lutego 2011, 17:25

Jager to jest jednak GOŚĆ!
Podoba mi się to jak jest konsekwentny!
O proszę :
Jager napisał(a):Od tzw. "Kaczki' to się odturlaj. Nazbyt to zasłużona persona, aby tak publicznie o Nim mówić, tym bardziej, że już nie żyje.
w każdym razie dość offtopa!


No i durny, zawiedziony myślałem że nie będzie o polityce. A tu chodziło tylko o "Zimnego Lecha" Zasłużona to persona wielce! Dla mnie! Osobiście! (polecę prywatą a co mi tam) Nie macie pojęcia że to dzięki niemu jestem szczęsliwym posiadaczem Dowodu Osobistego wydanego przez Prezydenta Miasta St. Warszawy czyli... no właśnie! Jakby nie ON to Dowód Osobisty wydałby mi ktoś inny!

Ale skoro jesteśmy przy prywacie! To i tak Bronek cienko przy Lechu wypada! Śmigłowcem się przeleciał na polowanie! Też mi wydarzenie. Lech latał TU-154 z Wawki do Gdańska wnuczkę odwiedzać.

I tak za sprawą Jagera Krzysiek nie dosc ze sponiewierał Turbodymomena to dołączył do najważniejszych osób w państwie!
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Następna strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości