pytanie

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

pytanie

Postprzez domin25 » 17 marca 2011, 19:47

mam pytanie do kolegow , a moze u was w kole byla podobna sytuacja powiem to w ten sposób , skarbnik kola niewiem jak i w jaki sposob wziąl sobie na wlasnie potrzeby z kasy kola pewna duza sumę pieniedzy , zarzad podpisal z nim jakies pismo ze zwruci te pieniadze w jakims tam czasie , a on zrezygnowal z tej funkcji skarbnika , nie jestem w zarzadzie i nie mam do konca wiedzy jak to sie stalo ze podpisali z nim pismo by nie robic mu problemow , jestem tego zdania ze nie ma takiej obcji by ktos bral sobie pieniadze dosc duze i odchodzily takie jaja jakies pisma podpisywane itd a na zewnatrz nikt nic nie wie . co z tym zrobic ?
domin25
 
Posty: 16
Dołączył(a): 31 stycznia 2011, 23:03

Re: pytanie

Postprzez Cyzio » 17 marca 2011, 20:19

Witam.
Zostanę zlinczowany :roll: za wpis ale tylko donieść do ZO.Za taki nr leci sie z PZŁ.A o organach kontrolnych w Kole nie wspomnę.Gdzie jest Komisja Rewizyjna Koła?
Pozdrawiam.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: pytanie

Postprzez domin25 » 17 marca 2011, 20:37

komisja rewizyjna jest ze tak powiem jest jaka jest i tez o tym wiedza i nic nie robia bo nie chca nabrudzic dla bylego skarbnika , ja dobrze wiem ze za takie cos leci sie z pzl , ale tez nie bardzo chcem cos robic na szczeblu wyzszym ,
domin25
 
Posty: 16
Dołączył(a): 31 stycznia 2011, 23:03


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 69 gości