Pytanie o storne wuwuwu

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Pytanie o storne wuwuwu

Postprzez lolix » 2 kwietnia 2011, 23:00

Darz Bór!

Pytanie moje jest następującej kwestii - założyłem w 2009 roku (tydzień przed koziołkami z polecenia teścia [(Ojca Dajroty, dziś byłego łowczego w 2 kołach{[(naturalnie nie na raz)}] ) stronę koła. Stronka fajna była ale z braku czasu zaniedbałem. Wiem, że ruch na stronie jest, świadczą o ty telefony do mnie z różnymi pytaniami o sprawy rozmaite ale zawsze z łowiectwem w tle. Pytanie jest proste - sprawa prawna jeśli chodzi o nazwę - www.wkl-batalion.pl, zdjęcia, których jestem autorem, i innnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee..... jakie mam prawa, czego nie mogę, Kolega informatyk stronę mi wycenił - 4.500zł ze względu na wykonanie i są 3 koła co adres chętnie by zanabyły. Chodzi mi nie głównie o prawa i obowiązki, jako, że nazwa WKŁ Batalion nie jest moja.(zawsze mogę wlk tłumaczyć belejak ) Do rzeczy - czy zarząd koła może sie do mnie """"DOPIERDOLIĆ""""" że mam zdjęcia i informację np. z pracami gospodarczymi czy innymi pierdołami??

Pozdrawiam, Michał (uzbrojony mąż Dajroty) :)
lolix
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 lutego 2010, 20:14

Re: Pytanie o storne wuwuwu

Postprzez andante36 » 10 kwietnia 2011, 12:09

Jak kiedyś powiedział jeden z polityków - „ … nie ważne jak mężczyzna zaczyna, ważne jak kończy ...” , kolego „ Kończ Waść ( Michale) , wstydu oszczędź !! ” Myślę, że swoje żale prawdziwi myśliwi załatwiają we własnym gronie.
I te wulagryzmy .............

Darz Bór
P.S. Pozdrowienia dla Dajrotki
andante36
 
Posty: 41
Dołączył(a): 14 stycznia 2010, 13:14


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości