Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez Dajrota » 29 maja 2011, 19:04

Pragnę poinformować, że w dniach 10-12 czerwca w Niepołomicach odbędzie się II Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej. Na trzy dni zaplanowano mnóstwo atrakcji, za przystępną cenę przepustki - 300 zł od osoby, w którą wliczone są rozmaite materiały, oraz udział we wszystkich wydarzeniach w programie Kongresu. Po szczegóły zapraszam na stronę

http://www.venator.dt.pl/kongres/

a wszystkich zainteresowanych zachęcam do udziału!

Darz Bór!
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez Jager » 1 czerwca 2011, 12:58

Cześć to ja zły. Może ktoś ma taką wiedzę, czy na tymże kongresie mógłbym spotkać czołowego gajowego RP. Chciałbym zadać mu jedno pytanie.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez davos » 4 czerwca 2011, 18:41

Jeger, ty mi powiedz jakie męczy cię pytanie? Ja ci odpowiem- znam odpowiedzi na wszystkie dręczące cię pytania. Do Komorowskiego się nie dopchasz a mnie i innych masz tu pod ręką, wal śmiało :D
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez Jager » 4 czerwca 2011, 21:42

Moje pytanie do niego jest proste. Myślę, że Hrabia z Oborników Śląskich (o przepraszam! z całej Polski, chciałem napisać) zna na nie odpowiedź. Kto zabił mojego Prezydenta? tylko proszę o szczerą odpowiedź, a nie, że pijany generał Błasik. Zastrzegam też, że zdaję sobie sprawę z samego faktu, iż "[i]"przyczyna katastrofy była boleśnie prosta"[/i].

db
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez davos » 5 czerwca 2011, 19:23

Drogi Jegerze, jak z pewnością wiesz, wszystko co nas spotyka na tym padole ma swoją przyczynę i skutek. Ja nie chcę wypominać sraczki Twojego prezydenta przed spotkaniem w ramach trójkąta, kłótni o krzesła, wynegocjowanie traktatu w Lizbonie a potem nie podpisanie go itp. Nie mnie jednak, marnemu rabowi oceniać wielkości spraw tego świata i mój rozum podpowiada mi najprostszą odpowiedź a najrzadziej poruszaną. Otóż, jako osoba wierząca ( co tu wcześniej podkreślałeś), powinieneś zdać sobie sprawę i przyjąć to jako jedyne i podstawowe wyjaśnienie, że tak chciał Pan Bóg. Nie wiem co go tak wkurzyło, ale posłał grom z jasnego nieba i pogrążył Twojego prezydenta na amen. Po co mu Kaczyński w niebie, to Bóg raczy wiedzieć, bo śmiało można zaryzykować twierdzenie, że wkrótce skłóci z sobą św Piotra z Archaniołem Gabrielem a chóry niebieskie zaczną fałszować. Strajk Aniołów Stróżów rozpocznie się pieśnią " Boże coś Polskę" a w zamieszaniu ktoś rąbnie klucze św Piotrowi. Chyba, że Pan Bóg strącił Twojego prezydenta bezpośrednio do piekła i smaży się on teraz w ogniu piekielnym.
Czy masz może jeszcze jakieś pytania i rozterki trawiące twą duszę? :lol:
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez Jager » 5 czerwca 2011, 20:49

Po pierwsze, to mojego pseudonimu nie odmienia się w ten sposób, że może powstać w formie wołacza zwrot "Jegrze!", bo do jegra to zdecydowanie bliżej tobie.

Mniemałem, że jednak jakoś bardziej jesteś wrażliwy i przynajmniej rozumiesz ból jaki traw mój Naród. Tymczasem nie zamierzam z tobą, mały kabotynie, więcej dyskutować. Pokazałeś poziom rynsztokowy, równy albo jeszcze podlejszy od tego z Wybiórczej albo z felietonów Urbacha czy Wojewódzkiego.
Czy każdy post, który nie mieści się w żałosnych kanonach tutejszego różowego saloniku i wzajemnych pochwałek grupki próżniaków, traktujesz w równie chamski sposób, co niniejszy?
Możesz się naśmiewać i dalej pisać swoje kompletnie bezwartościowe wpisy, za które na każdym normalnym forum już dawno dostałbyś bana, ale wiedz tylko, że sprawy zaszły zbyt daleko i przyjdzie jeszcze targowiczanom zdać rachunek ze swej działalności, tak jak to było w roku 1794.

Suma summarum więcej z tobą nie gadam, bo nie mam zwyczaju marnować czasu na dyskusje z najgorszą hołotą, a bezapelacyjnie udowodniłeś, że się do niej zaliczasz.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez davos » 6 czerwca 2011, 19:10

Eeeee tam drogi Jegerze, poniosło cię- chyba masz zły dzień :lol: Gdzie ja tam mały kabotyn? Ja jestem duży kabotyn, mason, żydokomuna i cyklista. I wcale się nie dziwię, że nie chcesz ze mną więcej gadać bo zakladam, że rozmowa ze mną może być obrazą dla wszystkich prawdziwych, średnioprawdziwych, półprawdziwych i ćwierć prawdziwych Polaków. Ja jestem taka niewdzięczna swołocz co Kaczyńskiego uważał za zwykłego wała i choćby z tego powodu należy mnie zakatrupić, posiekać, wypatroszyć i pokazywać innym dla przestrogi, wszystkim wymienionym wyżej Polakom.
A teraz tak z ciekawości zapytam- myślenie cię męczy?
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez szymon » 7 czerwca 2011, 13:00

Jager napisał(a):Moje pytanie do niego jest proste.... Kto zabił mojego Prezydenta?


Moja odpowiedź jest równie prosta - Nikt!
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez Dajrota » 7 czerwca 2011, 20:41

Ponieważ ja założyłam tego posta czuję się w obowiązku napomknąć, że nie dotyczy on w zamyśle żadnego prezydenta, jest wiele innych forów na tematy polityczne i tam się proszę uzewnętrzniać.

Kongres już w tym tygodniu!!!
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez Jager » 8 czerwca 2011, 15:39

Towarzyszu Davos! Myślenie mnie nie męczy ani trochę. Ciągle męczą mnie natomiast osoby twego pokroju. Ogólnie jesteś zbyt durnowaty, abym z tobą gadał, bo zupełnie nie wiem jak twój post odnosi się do mojego. Zresztą nawet tego nie chcę wiedzieć. Skompromitowałeś się na całej linii i gdybyś miał honor, to po czymś takim zwyczajnie zastrzeliłbyś się.

Adresatem mojego pytania nie był Szymon, tylko Bronisław Komorowski. Poza tym Szymon niczego sensownego nie napisał i tylko sobie pospamował. Tę hipotezę, którą przedstawił, znamy już od pierwszych minut po zamachu, można ją było usłyszeć miliard razy od TVN do Wybiórczej poprzez Radio Zet, czyli we wszystkich organach kondominium, zarówno tych bolszewickich, jak i niemieckich.

Dajrota nie powinna się na mnie bulwersować, bo pytanie uważam za nadzwyczaj zasadne. Przypominam, że odnosiło się ono do obecności Hrabiego na Kongresie Kultury Łowieckiej. Pytanie zasadne, bo nasz gubernator to przecież miłośnik myślistwa i uważam, że byłoby dobrze, gdyby się pojawił, jako znacząca figura stojąca za PZŁ. Wówczas miałbym możność spotkania się z nim i zadania mu dręczącego mnie od 14 miesięcy pytania. Tak więc, to nie ja tu offtopuję i nie ja za to powinienem zostać zawieszony (za to moderator musi koniecznie zbanować Davosa, ponieważ ten ostatni zwyczajnie przegiął pałę).
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez Dajrota » 8 czerwca 2011, 17:03

Odpowiadam: nie prowadzę listy uczestników Kongresu i nie wiem, kto na nim będzie.

Tę część tematu uważam za zakończoną.
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez szymon » 9 czerwca 2011, 08:26

Ten Jager to jednak wielki demokrata. Wychłostałby człowieka za odmienne poglądy, zbanował i jeszcze kazał mu się zastrzelić. Honorowo rzecz jasna. A wszystko to z miłości do bliźniego :)
Szymon ci napisał co mówią fakty bo mu się wydaje, żeś się gdzieś głęboko zaszył i informacje do ciebie nie docierają. A jak mózg nie otrzymuje bodźców z zewnątrz, to sobie je zaczyna sam wytwarzać. Człowiek dostaje wtedy jakichś zwidów i głuchostuków i męczy innych pytaniami skąd mu się to wzięło.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez davos » 9 czerwca 2011, 09:47

Szymon, uszanujmy wolę Dajroty bo to jej wątek a z Jegerem z pewnością jeszcze nie raz będziemy toczyć dysputy tego rodzaju. Jakiś się bardziej zawzięty zrobił i napastliwy nie uważasz?
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez szymon » 9 czerwca 2011, 12:56

Eee, ja to zauważyłem, że odkąd odkrył karty i pokazał wszystkim z kim mają do czynienia, to wali z grubej rury przy każdej okazji.
Ale będę dobrym kolegą i obiecuje już nie śmiecić w tym wątku choćby mnie i dziesięciu jagerów czy jegrów prowokowało ;)
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

Postprzez Dajrota » 9 czerwca 2011, 15:28

Bór zapłać ;)
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości