Koniec z bezkarnym strzelaniem do psów

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Koniec z bezkarnym strzelaniem do psów

Postprzez Jager » 26 sierpnia 2011, 20:09

Witam po przerwie! Co wy na to? Pytanie moje jak w temacie . Jeśli o mnie chodzi, to specjalnie się tym nie przejmuje, w tej kwestii zawsze zachowywałem się odpowiedzialnie.

Koniec z kopiowaniem ogonków, a to już mnie wkurza bo jeśli by przyjąć tok rozumowania parlamentarzystów, że niewolno ingerować w naturę, to ja się pytam dlaczego można obciąć **** i zrobić się na babę, czy np. operacje plastyczne itp. i nie nazywa się to ingerencją w naturę. Normalnie strach mieć teraz psa. W normalnym kraju i w normalnych czasach coś takiego nie miałoby nigdy prawa przejścia przez parlament.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Koniec z bezkarnym strzelaniem do psów

Postprzez novi » 27 sierpnia 2011, 10:16

Jager.

Ktoś ci głupot naopowiadał a ty uwierzyłeś!
Od kiedy to jest "normalny kraj"?

http://www.youtube.com/watch?v=m00udFij ... re=related
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Koniec z bezkarnym strzelaniem do psów

Postprzez Jager » 28 sierpnia 2011, 18:37

Rozumiem, że głupot w tym sensie, że są "normalne kraje"? Myślę, że one jednak gdzieś tam są (nawet w Europie by się moim zdaniem takowe znalazły). A z Ciebie, widzę, anarchista, skoro masz taki osąd o instytucji państwa. :lol:

Czy w tym, że ustawa nie przeszła? Ostatnio nie było mnie w kraju, więc przyznam, że temat niniejszego wątku nie jest mi znany w szczegółach.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Koniec z bezkarnym strzelaniem do psów

Postprzez waldi3006 » 2 listopada 2011, 20:23

Do kruków i jastrzębi też nie wolno, a jednak padają na "niewydolność krążeniowooddechową". Przepisy przepisami , a zdrowy rozsądek je na pewno potrafi zastąpić.
waldi3006
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 listopada 2011, 19:04

Re: Koniec z bezkarnym strzelaniem do psów

Postprzez szymon » 14 listopada 2011, 19:28

Coś mi mówi, że ty ze zdrowym rozsądkiem, to się co najwyżej na ulicy mijacie. A i to nie za często. Zdaj się lepiej na przepisy, żeby cię czasem jakaś niewydolność nie dopadła.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości