Może któryś z Was się nawróci

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez klarnet11 » 2 stycznia 2012, 13:04

klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez szymon » 2 stycznia 2012, 22:02

kastor, Wajrak nie jest myśliwym. Sam o tym kiedyś pisał na łowieckim. Nie przypominam sobie też, żeby w jakieś sprawie zmienił poglądy o 180 stopni.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez Jager » 4 stycznia 2012, 20:41

Kastor! Twoja wypowiedź jest sensowna, ale przestań słodzić, bo Dajrota jest zajęta. Tak naprawdę polityka jest wszechobecna, a ustawę dotyczącą między innymi ochrony zwierząt uchwaliła określona formacja polityczna- PO . Mniemałem, że szacowne grono zechce wypowiedzieć się w tej materii. Nie tak dawno to przecież w temacie pt. "Zabili mi psa" było bardzo wylewne. Czyżby skleroza? Osobiście uważam, że ta durna ustawa ogranicza mi w jakichś sposób wolność osobistą . Mam psa i sukę rasową z rodowodem , a nie należę do ZK. Szczeniaki rasowe, a nie mogę sprzedać, bo nie jestem hodowcą, więc aby uniknąć kary 2 lat więzienia piszę "oddam szczeniaki rasowe, koszt przesyłki i książeczki zdrowia 500 zł". Pełna konspiracja. Tak naprawdę myślę sobie, że lepiej byłoby dla ludzi, w ramach walki z kryzysem, zlikwidować co niektóre ministerstwa i cały los ludzkości oddać zielonym. Bo tu już motylom, żabom, pederastom żyje się lepiej niż wielodzietnym rodzinom.
Pozdrawiam, DB
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez davos » 4 stycznia 2012, 21:14

Jeger, ja bardzo lubię twoje posty a już najbardziej te, w których piszesz jak to Niemiec nas zniewoli. Tu bezsprzecznie jesteś moim idolem :D . O ile nasze poglądy są całkowicie przeciwstawne to w przypadku tej ustawy muszę przyznać ci rację, bo i ja uważam, że jest beznadziejnie głupia w wielu punktach. Pozdrawiam Nadkwisie
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez borowik » 4 stycznia 2012, 22:32

Ustawa o ochronie zwierząt jest głupia, ta teza nie wymaga dowodu bo to widać gołym okiem. Natomiast Kolega Jeger może sprzedać wychodowane przez siebie psy u siebie w domu. Nie może ich sprzedawać na targu. Może jeszcze zarejestrować hodowlę psów użytkowych rejestrując w tym celu z kolegami organizację hodowlaną. Jednak z właściwą hodowlą to nie ma nic wspólnego bo bez prowadzenia ksiąg hodowlanych, oceny potomstwa i selekcji nie da się prowadzić racjonalnej hodowli.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez szymon » 5 stycznia 2012, 12:50

A ja jestem dumny z forumowiczów, że nie dają się wciągnąć w te pseudo-polityczne bzdety Jagera. Można, ba - nawet trzeba, mieć zastrzeżenia do rządu czy poszczególnych ministrów i na pewno wielu z tych, którzy głosowali na tych czy na tamtych nie popiera bezkrytycznie wszystkiego co proponują "ich" posłowie. Ale trzeba mieć sporego mózgojada, żeby do wszystkiego dorabiać ideologię "uciśnionego Chrystusa narodów" i przy każdej okazji wywlekać swoje frustracje i urojenia.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez Jager » 8 stycznia 2012, 19:15

Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez szymon » 8 stycznia 2012, 20:43

:?: :roll:
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez Dajrota » 9 stycznia 2012, 11:38

Jager, ach jakże mi miło, że uważasz, że zdania kobiety nie można poprzeć bez jakiegoś podtekstu towarzysko-matrymonialnego, serce w jędrnej piersi rośnie!

Powinnam widocznie zmienić nick na "Boguś56", żeby się nikt do mojego stanu cywilnego nie wtrącał ;) a innym użytkownikom nie imputował jakichś niemoralnych zakusów...

P.S. Nie sprawdzałam listy użytkowników, w związku z czym jeśli figuruje tu jakiś Boguś56, to moje użycie jego nicka było całkowicie niezamierzone!
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez Jager » 9 stycznia 2012, 18:14

Dajrota, jest mi również miło, że Ci serce w jędrnej piersi bije. :oops: Ja jednak drażę temat nawróceń. Czy dalej myślicie sobie, że w kontekście tego co się dziś wydarzyło, a mianowicie desperackiego czynu płk prokuratora Macieja Przybyły? Żyjemy w normalnym kraju.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez borowik » 9 stycznia 2012, 19:20

Myślę, że żyjemy w normalnym kraju tylko mjr. Przybyła miał jakieś problemy. Służbowe bądź osobiste.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez klarnet11 » 9 stycznia 2012, 19:30

nie lubie polityki - ale jednak zrobie wyjątek

dlaczegóż to żalosny czyn załosnego prokuratora ktory na dodatek nawet w łeb sobie porzadnie nie potrafil strzelić ma określac normalnosc w naszym kraju ?

spory kompetencyjne wyniesione na forum publicznym -żenada i brak słów

Gdzie byli Panowie prokuratorzy wojskowi gdy oskarżali żołnierzy z Nanghar Khel - dlaczego wtedy nie strzelali sobie w łeb ,nie krzyczeli o honorze i mundurze

widmo likwidacji intratnych stoleczkow obudziło poczucie "honoru"
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez szymon » 9 stycznia 2012, 19:41

Wy nie piszcze do Jagera jakimś niezrozumiałym kodem bo z was zrobi "spiskowców o świcie". Jak tak można?Tak bezczelnie sugerować logiczne wytłumaczenie? Wstydźcie się! :D Spisek był, zdrada i nienormalny kraj! Zasługujecie na miano "syjonistów", "komunistów" i innych "peadłów", wrogów Polski!
:lol:

Żeby było jasne - to tylko taki żarcik. Jager wie o co chodzi :)
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez Jager » 9 stycznia 2012, 20:57

Borowik, nie major, a pełny pułkownik to. Osoba w końcu nietuzinkowa, mająca wiedzę, stopień, funkcje. Proponuje wyłączyć ci na chwilę twoje zauroczenie Donkowo-PO i spojrzeć na to wszystko z pewnego dystansu, zwłaszcza na oskarżenia jakie z ust pułkownika padły pod adresem ludzi z największego świecznika. Generał Parulski szef woj. prok. w pełni podtrzymał te oskarżenia. Klarnet 11- nie lubisz polityki, a skąd wiesz jak było naprawdę? Wojna wyzwala również te dzikie nawyki mordy, gwałty itp. Tak było zawsze od zarania dziejów i również ostatnie wydarzenia z Bałkanów czy Iraku to potwierdzają. Mówisz, że nawet w łeb sobie strzelić nie potrafi, a ja uważam, że to dobry anioł w ostatniej chwili rękom kierował. Szkoda jest prawych ludzi. Jeszcze się mogą Rzeczypospolitej przydać, gdy przyjdzie zaprzedańców za zdradę i wszelkiego rodzaju szwindle karać.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez davos » 10 stycznia 2012, 11:09

Dajrota, Jeger już niejednokrotnie dawał świadectwo, że Bóg, Honor, Ojczyzna, że trza stać na posterunku, być prężny i gotowy, więc jak moglaś w niego wątpić? Właściwie to z określenia "prężny i gotowy" się wycofuję, bo możesz nabrać skojarzeń oralno-genitalnych, co płci twojej niewieściej nie przystoi.
Jeger, idąc za twoją radą, podchodzę do całego zdarzenia z dystansem i widzę, że obie strony mogą być umoczone w szambie, więc mam cichą nadzieję, że wezmą się za łby i wywleką na światło dzienne inne ciekawostki. W związku z targnięciem się na wlasne życie, pan pułkownik zastanie z armii usunięty i nie bardzo wiem w jakiej roli przyda się Rzeczpospolitej, ale śmiało mogę przyjąć, że nie zostanie strzelcem



* Dajrota, pełen jestem niemoralnych zakus, więc zostaw nick plis
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości