Może któryś z Was się nawróci

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Może któryś z Was się nawróci

Postprzez hunter127 » 17 stycznia 2012, 16:36

Przepraszam za wulgarne słowa, ale muszę to napisać bo się we mnie wszystko gotuje, otóż bardziej durnowatego artykułu nigdy wcześniej nie widziałem (no może poza głupimi i bezmyślnymi komentarzami niedouczonych w głównej mierze miastowych pseudo-ekologów, którzy za kontakt z naturą traktują mini park w centrum miasta, a za opiekę nad zwierzętami, wsypanie garści ryżu do karmnika na balkonie). :evil:
Czemu i kumu miałby taki artykuł służyć. Jaką misję za sobą niesie. Szczeże mówiąc, ja się tylko ugruntuwuję w moich planach bycia myśliwym. Bycia przeciwko głupocie i ciemnocie. Wyjścia z tego przyrodniczego ciemnogrodu.
To właśnie przez takich ludzi, którzy siedzą całymi dniami przed komputerem na 10 piętrze i nie wiedzą co zrobić z wolnym czasem, opinia o Polskim łowiectwie i myśliwych jest w takim stanie, w jakim jest.
Dla wszystkich,którzy uważają że myślistwo to bezduszne zabijanie biednych zwierzątek, mogę polecić wgłębienie się w tą tematykę,poczytanie trochę o tym,a nie powtarzać bezmyślnych komentarzy innych osób. Każdy ma swój rozum. Nie wierze że wszyscy, którzy są przeciwko myśliwym, swoją opinię opierają na własnych przemyśleniach i doświadczeniach. Większość z nich to głupie "papugi", powielający, podłe i niesprawidliwe opinie.
Moim zdaniem, najlepszy sposób jaki mogę polecić, aby przekonać się do myślistwa, jest udział w przynajmniej kilku polowaniach zbiorowych,jako naganiacz. Jeżeli po takim doświadczeniu, i po lekturze kilku mądrych, nawet stron internetowych, a najlepiej książek, lub "Łowca Polskiego" lub "Braci Łowieckiej", nadal znajdą się osoby będące przeciwni łowiectwu-OK, wtedy do takich osób mogę mieć szacunek. Ale tylko w tym przypadku. Wszystkimi innymi pseudo-ekologami i pseudo-obrońcami zwierząt---GARDZĘ :evil:

Dla wszystkich przeciwników myśliwych, polecam dla zabicia czasu, poczytanie trochę o "SYNDROMIE BAMBI" / BAMBIZM

A dla wszystkich polecam program z tego tematu: http://knieja.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=7605&p=36767#p36767

Wiem, że zaraz posypią się komętarze,jaki to ja jestem ___ i ____i____,ale szczerze mówiąc mam to gdzieś i myślę że większość z wtajemniczonych w łowiectwo również.
hunter127
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 stycznia 2012, 15:53

Poprzednia strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości