Pewien problem:(

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Pewien problem:(

Postprzez szymon » 9 stycznia 2012, 12:06

No popatrz jaki obrażalski ;) Ale u ciebie widzę "inwektywy" działają tylko w jedną stronę?
No to powiedz nam jaki wyrok wydał sędzia w sprawie mateusza. Za co został skazany ten "popapraniec" i "degenerat"?
Trochę zbyt łatwo się z tobą zbratać i solidaryzować. Mam nadzieję, że nie odbierzesz naszej rozmowy jak zaloty :)
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Pewien problem:(

Postprzez klarnet11 » 9 stycznia 2012, 12:40

Dla mnie jest to malo istotne za co -to sprawa sedziego jak raczyłem zauwazyc powyzej

zalotow raczej nie uskuteczniam z byle plebsem z bajsmentu
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Pewien problem:(

Postprzez szymon » 9 stycznia 2012, 12:49

No z plebsem z "bajsmantu" (?) to nie. Ja ci tylko daje do zrozumienia, żebyś sobie u mnie nadziei nie robił tylko dlatego, że coś tam do ciebie poklikałem :lol:
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Pewien problem:(

Postprzez taros998 » 10 stycznia 2012, 11:05

klarnet myślę że jedynym w tym temacie "popaprańcem" i "degeneratem" jesteś TY, gość zadał pytanie skoro nie masz pojęcia jak na nie odpowiedzieć to po prostu nic nie pisz obrażanie ludzi widać Ci wychodzi najlepiej, my jako plebs Ci w niczym nie dorównujemy wiec znajdź inne forum...
mateusz już miałeś trochę odpowiedzi co i jak wiec trzeba ruszyć dupsko i się dowiedzieć, nawet w zwykłej powiatowej komendzie Policji będą wiedzieć co i jak bo w takowej jest komórka od myślistwa...
taros998
 
Posty: 47
Dołączył(a): 16 listopada 2011, 22:54

Re: Pewien problem:(

Postprzez klarnet11 » 10 stycznia 2012, 14:14

jak to szybko 'swój " swojaka znajdzie :)
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Pewien problem:(

Postprzez mateusz6 » 11 stycznia 2012, 11:24

Bardzo DZIĘKUJE KOLEDZE SZYMONOWI ZA RACJONALNE PODEJŚCIE DO SPRAWY I POMOC oraz innym Kolegom którzy podeszli do tej sprawy jak należy. Bardzo mi przykro ze kolega klarnet11 jest tak prostym człowiekiem i nie da się z nim porozmawiać tylko skreśla wszystkich nie wiedząc w czym jest problem udając ze wie wszystko najlepiej ale ok jego sprawa. Ciesze mnie tylko fakt ze są jeszcze i normalni ludzie służący pomocą na tym forum . Odnośnie mojego wyroku sądowego chodzi o wypadek komunikacyjny w którym brałem udział tzn wymusiłem pierwszeństwo przejazdu podczas którego doszło do wypadku drogowego i w trakcie postępowania karnego uznany zostałem winnym. Pisze oczywiście w skrócie bo sprawa była bardziej skomplikowana ale w każdym razie dostałem taki a nie innym wyrok i dlatego takie a nie inne pytanie zadałem dla ciekawego kolegi klarnet11 NIE bylem pod wpływem alkoholu. Raz jeszcze dziękuje Tym którzy podeszli fachowo i z pełną kultura do mojej prośby o pomoc raz jeszcze dziękuje koledzy niech BÓR WAM DARZY
mateusz6
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 września 2010, 19:50

Re: Pewien problem:(

Postprzez mateusz6 » 11 stycznia 2012, 11:27

taros998 również dla Ciebie wielkie podziękowania bo z tego co widzę tylko Ty i szymon potrafiłeś podejść do sprawy fachowo raz jeszcze wam dziękuje koledzy serdecznie
mateusz6
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 września 2010, 19:50

Re: Pewien problem:(

Postprzez MichalP » 11 stycznia 2012, 14:04

Wygląda na to że nic nie stoi na przeszkodzie żebyś został myśliwym. Odbywasz staż, zdajesz egzamin opłacasz wpisowe i składki i jesteś myśliwym.
To czy będziesz miał broń zależy od Naczelnika WPA, dlatego nie odpowie ci na to pytanie nikt na forum bo to do niego (niej) - naczelnika, będzie zależała decyzja czy uzna twoje argumenty za zasadne.
MichalP
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 18:27

Re: Pewien problem:(

Postprzez mateusz6 » 11 stycznia 2012, 17:42

ok dzięki raz jeszcze za odpowiedz pozdrawiam
mateusz6
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 września 2010, 19:50

Re: Pewien problem:(

Postprzez klarnet11 » 11 stycznia 2012, 18:13

cyt."dla ciekawego kolegi klarnet11 "

Gwoli wyjasnienia :
wcale mnie nie interesowalo za co zostałeś skazany jak raczysz sobie uwaznie przeczytac moje posty
jeszcze raz powtórze :
NIE MAM ZAMIARU KWESTIONOWAC WYROKÓW SĄDÓW i udawanie nieszczęśliwca wcale do mnie nie trafia -wręcz odwrotnie - jest żalosne i nieodpowiedzialne


tacy ludzie nie sa w kregu moich zainteresowań więc nie mam o co byc ciekawy
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Pewien problem:(

Postprzez Cyzio » 11 stycznia 2012, 21:41

Witam.
A mateusz 6 podejć sobie do adwokata i sprawę wyjaśni dokładnie,bo innego wyjścia w tym temacie nie widzę bynajmniej ja.
Pozdrawiam.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Pewien problem:(

Postprzez kastor » 11 stycznia 2012, 22:17

Nie pozostało mi nic innego niż - patrząc na zacietrzewienie rozmówców - przywołać biblijną maksymę : Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni.

DB
Avatar użytkownika
kastor
 
Posty: 84
Dołączył(a): 7 lutego 2007, 20:34

Re: Pewien problem:(

Postprzez mateusz6 » 13 stycznia 2012, 19:17

Ok raz jeszcze koledzy dzięki za pomoc a koledze klarnet11 na przyszłość proponuje trochę zmienić swoje podejście do innych bo forum jest po to by sobie pomagać wymieniać się poglądami a nie bluzgać jeden na drugiego i pisać takie głupoty jak kolega nie znając sprawy a z góry wszystko skreślając. Szanuje kolegi zdanie ze tacy ludzie z wyrokami nie są w kręgu zainteresowań kolegi ale na tym forum nie musi kolega tego ujawniać i nikomu w żaden niby to delikatny sposób złośliwie dopiekać . Uważam ze dyskusja została na ten temat skończona i nie chce się z kolega ani kłócić ani kolegi pouczać dziękuje ze chciał kolega pomóc w jaki sposób by nie było ale dzięki .I mam nadzieje ze w przyszłości będzie można z kolegą normalnie porozmawiać. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wszystkim.
mateusz6
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 września 2010, 19:50

Re: Pewien problem:(

Postprzez klarnet11 » 13 stycznia 2012, 21:17

Przepraszam bardzo jesli ci osobiscie dopieklem - nie bylo to moim zamiarem choc przy swoim zdaniu pozostanę
patrzylem na problem raczej w skali ogólnej - moze nieudolnie to wrażałem
Dzieki za dobre słowa mimo ze byłem twoim adwersarzem
I szczerze życze sukcesu -mysle ze jeszcze postukamy w klawiatury na tym forum
Pozdrawiam
DB


PS
niejaki pan Kiszczak dotychczas szanowany emeryt za pare dni jak wyrok sie uprawomocni zostanie PRZESTĘPCĄ niby niewiele
wyrok jak za kradziez roweru jak powiedział Słomka a nie za kilkadziesiat ofiar stanu wojennego
ale jednak - jest juz przestepcą
mi to wystarcza
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Pewien problem:(

Postprzez mateusz6 » 14 stycznia 2012, 21:28

Również mam taką nadzieje ze jeszcze poklikamy na tym forum ponieważ uważam ze masz sporą wiedzę tylko ze jak to w życiu bywa raz się ma lepszy dzień raz gorszy i czasami się popełnia błędy ale jest ok . Darz Bór Koledzy :D
mateusz6
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 września 2010, 19:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości