wykopki

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

wykopki

Postprzez klarnet11 » 10 kwietnia 2012, 21:37

Temat moze nie mysliwski ale chyba na czasie

Jarosław brat niemrawie i byle jak nam panującego niegdyś prezydenta -uznal ze wykopiemy wszystkich

bo pono ktos wystrzelil ich na księzyc jak twierdzi niejaKI Macierewicz ( z zawodu i powołania idiota a wcześniej Che gewarysta )

Czy tak naprawdę nas interesuje czy Lech Kaczyński składa sie po trochu z marszałka Putry czy generała Błasika- czy ma watrobę Szmajdzińskiego a tułów wąsiatego aktora grajacego chyba Wernica w Stawce

kazdy z nas stracił kiedys kogos bliskiego - ale robienie z tegom cyrku politycznego to absurd

i kto za to zapłaci :?:

ja bede musiał chyba pracować do 85-go roku zycia aby ZUS zarobił na te fanaberie

Szczęsliwy Cyzio -odwalił 25 lat i z bańki
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: wykopki

Postprzez Cyzio » 10 kwietnia 2012, 22:03

Witam.
A że przywołano mnie do ,,tablicy,, to
--- nie abym się czepiał czy inne fanaberie nie Cyzio a ino CYZIO.
--- nie 25 lat a 03.05 zacznę 30 lat pracy pod Ziemią,taki żem robotny z tego 18 lat na przodku. :D no trzeba zapracować na szyneczkę z cielaczka czy dziczka.
Darz Bór.
ps cos mam lęki :shock: jak mi podniosą wiek emeryta 67 lat :mrgreen:
Darz Bór. :roll:
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: wykopki

Postprzez krzysztofbin56 » 12 kwietnia 2012, 11:08

takie teksty mi się podobają. jak włączyłem telewizję w ostatnim okresie, to tylko Smoleńsk i Smoleńsk. Czy my musimy już żyć tylko historią? przecież nikt nie zwróci im życia, ale nie dajmy się zwariować, tu chodzi o mamienie ludzi i przypominanie o nazwisku zaczynającym się na K . A tak może mi ktoś powie jakie to szczególne zasługi ma nasz były Prezydent dla Polski, bo ja oprócz próby wywołania wojny z Rosją o Gruzję nie widzę.( mogę się mylić)
krzysztofbin56
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 października 2011, 12:50

Re: wykopki

Postprzez szymon » 12 kwietnia 2012, 12:27

No jak to? Na Wawelu leży, znaczy się musi być zasłużony ;)
Kariera w stylu Nikosia Dyzmy. Tyle, że niestety na serio.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości