Skok.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Skok.

Postprzez Cyzio » 14 października 2012, 20:31

Witam.
Osobiście oglądałem w tv jak p Felix w balonie się wzbijał pod niebo,i sobie skoczył.Osobiście trzymałem zaciśnięte palce.
Darz Bór.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Skok.

Postprzez klarnet11 » 15 października 2012, 12:01

Skok jak skok -ale TVN zafundowal nam żenujacy spektakl w wykonaniu gadajacych głów które nie mialy nic do powiedzenia w temacie a juz najmniejsze pojecie o skakaniu ze spadochronem

wtorek:

numer "łan"-nalezy sie dla Romana Polki (ktory kiedys gdzies tam skoczyl ) za stwiedzenie że cyt" ja w 2002 roku tworzyłem zręby polskiego spadochroniarstwa " :oops:

numer dwa to tesc posła Czarneckiego czyli Miroslaw Hermaszewski -autorytet- bo kiedys ruscy przewiezli go rakietą (z powodzeniem mogli wziąśc worek z piaskiem -taniej by to dla Polski wyszlo w uwczesnych rublach transferowych )
pieprzył bez sensu i nie na temat :D

niedziela :

trzecie miejsce dwoch doktorow z politechniki czy skąds tam -nazwisk nie warto nawet pamietac -podtrzymujac chlubna tradycje naukowcow ktorzy nie tak dawno bo w latach trzydziestych twierdzili ze czlowiek wyskakujac z samolotu od razu traci przytomnosc -takze probowali wmowic ludziom że Baumgartnera czeka to samo :)

TVN chyba jednak mialo podobne odczucia do moich
bo wreszcie dzisiaj rano na pare minut pojawil się Boryslaw Dzieciaszek -czlowiek ze wszech miar kompetentny w sprawie sportu spadochronowego - w pare minut fachowo okreslil najbardziej niebezpieczne momenty skoku i prosto wytlumaczył na czym polegał rekord
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Skok.

Postprzez Cyzio » 15 października 2012, 20:06

Witam.
Mnie gledzenie tzw ,,autorytetów,, wszelakiej masci obchodzi :lol: trzymałem ,,palce,, za powodzenie skoku.No jestem ciekaw ilu z nas by sobie tak ,,kicnęło,, z tak wysoka?
Pozdrawiam.
ps, jestem pełen podziwu za takie wiadomości,kto teść i zięc, o naukowcu nie wspomnę.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości