BLOG JAGERMEISTERIN

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

BLOG JAGERMEISTERIN

Postprzez Dajrota » 3 lutego 2014, 13:39

Witam!

Biorę udział w ogólnopolskim konkursie "Blog Roku 2013" organizowanym przez Onet - mój blog poświęcony łowiectwu http://www.jagermeisterin.blog.onet.pl zgłoszony jest w kategorii Pasje i zainteresowania.
Zapraszam do zapoznania się z artykułami na blogu!

W związku udziałem w konkursie serdecznie proszę o oddanie na mnie głosu!

Aby zagłosować należy wysłać SMS na numer 7122, w treści podając F00004

Koszt SMS to 1,23zł (środki z SMS-ów przekazane zostaną na cele charytatywne)

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętajcie, także, aby nie wstawiać w sms spacji, ani żadnych innych znaków lub treści poza F00004

Po prawidłowo oddanym głosie przyjdzie SMS zwrotny z adresem www bloga, na którego głosowaliście. To potwierdzenie jest bardzo ważne, gdyż jest dowodem, iż w treści bądź numerze bramki SMS nie było żadnego błędu.
Głosowanie trwa tylko do 6-ego lutego!!!

Serdecznie proszę o głosowanie oraz w miarę możliwości udostępnianie informacji o moim udziale w Konkursie znajomym - zwłaszcza myśliwym i sympatykom łowiectwa. Konkurs nie jest wyłącznie branżowy, ale ogólnopolski – czyż może być lepsza promocja łowiectwa, niż zaprezentowanie go w najpopularniejszych w naszym kraju mediach? Na tej niwie jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia, a za sprawą zdobycia tak prestiżowego tytułu z pewnością zwiększą się możliwości działania i grono odbiorców.

Z góry gorąco dziękuję za każdy głos!!!

Darz Bór!
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości