Tapety - Wystroj wnetrz - porada?

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Tapety - Wystroj wnetrz - porada?

Postprzez gorbash » 28 lutego 2017, 02:09

Witam wszystkich serdecznie!

Bylbym wdzieczny, gdyby ktos mogl zasugerowac / pokierowac w odpowiednie miejsce gdzie moge znalezc wiecej informacji na temat wystroju wnetrz w stylu mysliwskim. Szukalem juz jakis czas i naprawde ciezko cos znalezc. Precyjac chcialbym znalezc info o tradycyjnym wystroju, ewentualnie tapetach sciennych, motywach mysliwskich, tradycyjnych polskich dworkach. Ktos cos moze polecic? Posluzyc informacja?
gorbash
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lutego 2017, 01:40

Re: Tapety - Wystroj wnetrz - porada?

Postprzez borowik » 28 lutego 2017, 17:13

Gdzie Kolega poluje? Jaki charakter łowiska? Jaka tam najczęściej występuje zwierzyna? Może do tego dobrać wystrój.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Tapety - Wystroj wnetrz - porada?

Postprzez gorbash » 28 lutego 2017, 17:46

Dziekuje za odpowiedz. Niestety w chwili obecnej nie poluje. Coz, warunki nie za bardzo pozwalaja, w chwili obecnej mieszkam w Walii :) Wlasciwie to nie jestem mysliwym, wielka szkoda. potrzebuje informacji o wnetrzach do projektu gry nad jaka pracuje, ktora mocno wykorzystuje polskie watki, tradycje, legendy, etc, i jednym z elementow jest lesny dworek.
gorbash
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lutego 2017, 01:40

Re: Tapety - Wystroj wnetrz - porada?

Postprzez borowik » 28 lutego 2017, 20:26

Polskie dworki myśliwskie najczęściej były drewniane. Nie miały tapet na ścianach. Więc tą drogą reklama tapet nie chwyci.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Tapety - Wystroj wnetrz - porada?

Postprzez gorbash » 28 lutego 2017, 21:38

Dziekuje za blyskawiczna odpowiedz. Tak tez myslalem, wiekszosc to sciany drewniane, drewniana boazeria i tynk. Jakos po prostu brakuje mi ducha w obecnym stanie wnetrzu modelu 3d. W sumie sadzilem, ze moze mi sie uda zaczerpnac inspiracje z dworu mysliwskiego w Moje Woli (wlasciwie palacu) i co nieco dostosowac do obecnej wizualizacji. Tak czy inaczej dzieki wielkie za odpowiedz. Ostatnie kilka dni nic nie ogladam tylko wnetrza, wiec moze cos z tego bedzie, bo powoli dworek w lesie nabiera jako takiego ksztaltu.
gorbash
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lutego 2017, 01:40


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości