Nowy Łowiec !!!

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Nowy Łowiec !!!

Postprzez bodek » 3 lipca 2004, 16:40

Jestem po lekturze nowego, lipcowego numeru "ŁOWCA POLSKIEGO" Zmiany, nie tylko w szacie graficznej, zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie :D . Jeśli tak dalej pójdzie zmieni się chyba "układ sił" w naszej "kniejowej" sondzie :P bo Brać Łowiecka z lipca jest, moim zdaniem, całkiem do bani! :oops:
Avatar użytkownika
bodek
 
Posty: 76
Dołączył(a): 18 kwietnia 2004, 21:54
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Łowiec Polski.

Postprzez Cyzio » 4 lipca 2004, 15:37

:D Czytałem jedno :lol: i drugie :lol: czekam na KwartalnikZachodni :D
:P Pozdrawiam.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Postprzez wuju(HUNTER) » 7 lipca 2004, 20:19

Nowa szata graficzna oraz merytoryczna łowca barrrrrrrrdzo przypadła mi do gustu jest duzo lepszy niz ten 'stary'łowiec jak to było u Barei 'Zmiany zmiany zmiany ---ale na lepsze!pozdrawiam
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez dominika » 14 sierpnia 2004, 13:54

Nie wiem czemu ale mnie nowey Łowiec wogole sie nie podoba stare łowce z lat 70 czy 80 moze szczuplejsze mniej barwne ale merytorycznie lepsze brak temu dzisiejszemu Łowcowi sowistego ciepla i klimatu:((
dominika
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwietnia 2004, 13:32
Lokalizacja: dębica

Postprzez wuju(HUNTER) » 4 września 2004, 12:35

Nie moge sie zgodzic droga dominiko jak spogladam rok wstecz i wracam do mtego starego łowca to trąci bidą a ten...hehe az milo zasiasc do lektury w najspokojniejszym miejscu na siwecie tam gdzie krol chodzi piechota HEHE
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez jemot » 8 października 2004, 16:07

Jestem bardziej skłonny przychylić się do opinii Dominiki. Prenumeruję Łowca od 1983r, a i starsze numery są w moim posiadaniu. Co z tego że dzisiejszy jest kolorowy ( proszę pokazać dzisiaj miesięcznik, który nie jest kolorowy) skoro treści mało. Minęły czasy, kiedy z niecierpliwością czekałem na nowy numer,a dzisiaj? Na pewno niezastąpiony Kol. Maciej Łogin z zawsze trafnymi spostrzeżeniami ( szkoda że On jeden), jedyny piszący i znający się na tym co pisze w swej dziedzinie Grzegorz Russak, trochę odpowiedzi prawnika ( czasami za dużo interpretacji własnej) i co dalej? Połowa objętości to ogłoszenia i reklamy, trochę artykułów sponsorowanych, czasami trochę porad i to wszystko. Reasumując: należałoby oczekiwać od tak specyficznego czasopisma, aby był dla wszystkich myśliwych swoistym przewodnikiem w tej wspaniałej pasji jaką jest łowiectwo.
jemot
 
Posty: 41
Dołączył(a): 4 października 2004, 19:24

Postprzez CAMUFLAGE » 13 października 2004, 09:10

[color=green]Podzielam opinie Jemota .Uważam że liczy się treść i zawartość merytoryczna ! A co do reklam to wiem że sa niezbędne dla funkcjonowania np.łp ale czy wkładka reklamowa do rzeczonej gazety nie załatwiła by tematu? Więcej reklam a czytelnik ma wybór chce to do niej zagląda. [/color]
Avatar użytkownika
CAMUFLAGE
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 września 2004, 07:21
Lokalizacja: zagłębie

witam

Postprzez radek skiba » 16 października 2004, 18:07

Nowy łowieć jest moim skromnym zdaniem dużo lepszy od starebo :D, ale zato "Brać Łowiecka" tak jakby się popsuła. Pozdrawiam :cry:
Avatar użytkownika
radek skiba
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 października 2004, 20:47
Lokalizacja: Pasieki


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 456 gości