monografia-informator

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

monografia-informator

Postprzez kuki » 21 lipca 2004, 19:45

Szanowni koledzy zostałem zobowiązany przez zarząd koła do napisania monografii-informatora naszego koła. Będe wykonywał to pierwszy raz. Nie chcę tego spieprzyć.
Czy takie zestawienie: historia powstania, opis dziejów koła oraz szeroki informator w drugiej części może zaistnieć. Może macie koledzy jakieś doświadczenia w tej materii. Co należy, co można a czego nie należy umieszczać w tego rodzaju wydawnictwie? Bardzo proszę o uwagi oraz podpowiedzi, także na priva.
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez wuju(HUNTER) » 22 lipca 2004, 20:27

Kuki ja dysponuje informatorem naszego kola wydanym z okazji 50 lecia jest tam historia kola czlonkowie itd.generalnie kasiazka o naszym kole od zarania do chwili obecnej.PozdroDB
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez pondzo » 23 lipca 2004, 09:14

Witam.
Z okazji 50-lecia koła,
zarząd tegoż koła wydał informator(biuletyn).
Znajdują się w nim wszystkie informacje dotyczące koła,jego członków,zarazem jest opisana szczegółowo historia koła.
Oprócz tego jest sporo wzamianek na temat trofeów,imprez okolicznościowych.
Jedną z ciekawszych rzeczy jest dział poświęcony kolegom,którzy
odeszli do krainy wiecznych łowów.
Moim skromnym zdaniem uważam że taki informator powinien zawierać jak najwięcej spraw dotyczących życia koła i jego członkow.
Życze przyjemnej pracy
Pozdrawiam
DB
Avatar użytkownika
pondzo
 
Posty: 52
Dołączył(a): 10 maja 2004, 14:23

Postprzez kuki » 5 sierpnia 2004, 16:35

No koledzy liczyłem, że coś więcej dowiem się na temat pisania monografii-informatora :)
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 452 gości