Jelonkowa aukcja charytatywna

Dla nowych na forum. Jesteś nowy? Przywitaj się z wszystkimi i opowiedz o sobie.

Moderator: Cyzio

Jelonkowa aukcja charytatywna

Postprzez lew1961 » 19 września 2008, 14:32

lew1961
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 września 2008, 14:12

jelonkowa akcja charytatywna

Postprzez doliwa » 21 września 2008, 09:27

Szanowny Panie-lew 1961 - akcja na wskroś pozytywna i tylko dziękować za darowiznę na aukcję owej rzeźby ryczącego jelenia. Myśliwych może to ująć no bo to i symbol trafny i cel szczytny.Wydaje się jednak,że powód anonsu w naszym wortalu łowieckim jest chęcią zainteresowania ze strony Szanownego Pana- socjologa - jakby nie było swoją osobą.Przeczytałem zapiski bloga Szanownego Kolegi chcąc doszukać się treści łowieckich - piszę łowieckich bo to nieco szersze pojęcie jak myslistwo- szkoda,że nie znalazłem.Mam nadzieję,że wzbogaci Pan swoje doświadczenia w dziedzinie zachowania naturalnego środowiska człowieka i zachowania bioróżnorodności w otaczającym nas świecie przyrody, a jako socjolog potrafi Pan zapewne wysnuć odpowiednie wnioski - dla nas myśliwych również.
Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór
Doliwa
doliwa
 
Posty: 137
Dołączył(a): 13 lipca 2008, 19:38

Postprzez lew1961 » 21 września 2008, 10:20

Nie aspiruję już do żadnego stołka... próbuje faktycznie pomóc redakcji Jelonka.com nagłośnic akcję. Moja wiedza i doświadczenie w tematyce myśliwskiej jest raczej tylko teoretyczna - jak w załączonym linku:
http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.p ... index.html
Darz Bór
lew1961
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 września 2008, 14:12

jelonkowa akcja /.../

Postprzez doliwa » 21 września 2008, 15:32

Toteż napisałem - "mam nadzieję"
Pozdrawiam i zapewniam, Szanownego Pana ,że Pańska inicjatywa jest godna szacunku.
Darz Bór
Doliwa
doliwa
 
Posty: 137
Dołączył(a): 13 lipca 2008, 19:38


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 402 gości
cron