Darz Bór!

Dla nowych na forum. Jesteś nowy? Przywitaj się z wszystkimi i opowiedz o sobie.

Moderator: Cyzio

Darz Bór!

Postprzez sosnowa » 7 lutego 2013, 18:36

Witam serdecznie wszystkich, jestem tu nowa:D Najbardziej interesuje mnie kynologia, uczę się też (mozolnie, bo mozolnie) grać na sygnałówce:) Od najmłodszych lat interesowało mnie myślistwo, tak więc wstąpiłam niedawno w szeregi myśliwych:D Lubię czytać literaturę łowiecką i wciąż dokształcać się w tym temacie. I tu pojawia się mała prośba z mojej strony:) Otóż planuje nabyć WNK i go nie zepsuć:) Wiem,że jest masa literatury na temat układania wyżłów, ale czy jest tu ktoś kto układał jednego psa pod broń i sokoła? Chętnie nawiąże kontakt z myśliwym, który ma jakieś doświadczenie w tym temacie, i miałby czas się nim podzielić. Moje gg: 46135003 lub poczta: pinusnigraa@interia.pl
pozdrawiam
sosnowa
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 stycznia 2013, 20:15

Re: Darz Bór!

Postprzez agnes9 » 7 lutego 2013, 19:37

Witam, w temacie psów to zbyt ci nie pomogę... Ale również gram na sygnałówce. Uczyłam się grać na rogu Par force, a obecnie przestawiam się na Plessa... Na dużym rogu szło mi całkiem nieźle, ale teraz też mi idzie nieco mozolnie...
agnes9
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 stycznia 2013, 19:40


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości