Nóż na prezent - Panowie pomóżcie :)

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Nóż na prezent - Panowie pomóżcie :)

Postprzez andziaa » 21 marca 2011, 12:27

Witam,
Mam wielką prośbę. Chcę bratu kupić nóż na polowania z okazji urodzin. Nie znam się na tym niestety, ale mam nadzieję, że Panowie Łowczy pomogą kobiecie :)
Mogę wydać do 800 zł. Który z noży będzie najlepszy??? http://www.mediajet.pl/noze-mysliwskie-c-10.html
Z góry dziękuję :D
andziaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 marca 2011, 12:20

Re: Nóż na prezent - Panowie pomóżcie :)

Postprzez Cyzio » 21 marca 2011, 15:21

Witam.
A tu jest problem,pytam obdarowanego co i za ile jak co kasę daję i niech sam sie martwi. :mrgreen:
Pozdrawiam.
ps.biorę kase i przedstawiam paragon.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Nóż na prezent - Panowie pomóżcie :)

Postprzez muflon123 » 22 marca 2011, 19:00

Pomysł z prezentem godny , kaska też , ale nie warto tego zmarnować . Z nożem dla myśliwego to jak z perfumą dla kobiety : musi " pasować " . Zakup w ciemno - nie polecam , żal będzie zwrócić , a może nie spełnić oczekiwań , warto co najmniej mocno podpytać pokazując chociaż w necie próbki , lub dać kasę , ma kupić , a dostanie oficjalnie na urodziny.Pozdrawiam
muflon123
 
Posty: 67
Dołączył(a): 15 czerwca 2007, 12:09
Lokalizacja: lubuskie

Re: Nóż na prezent - Panowie pomóżcie :)

Postprzez andziaa » 1 kwietnia 2011, 11:34

Dzięki Panowie. Rzeczywiście nie zdawałam sobie sprawy, że nóż dla myśliwego to jak zegarek czy perfumy. Dogadałam się fajnie z tym sklepem, bardzo sympatyczni ludzie - wpłaciłam im pieniądze, a brat może wybrać co chce :) To już jutro, mam nadzieję, że się ucieszy. I mam gwarancję, że nie spudłuję z prezentem :)
andziaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 marca 2011, 12:20


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości