Gadżety przydatne lub nie

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Gadżety przydatne lub nie

Postprzez roberto0482 » 25 maja 2011, 16:48

Witam kolegów, wielu z nas testuje lub testowało różne wynalazki "niezbędne" do polowanie na grubego zwierza. Dużo z tego typu gadżetów to tylko buble ale też trafiają się ciekawe pozycję proponuje podzielić się Waszymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Obecnie jestem na etapie testowania nowego 'HITU" czyli płynu maskującego zapach człowieka, muszę nadmienić że pierwsze wrażenia nie powalają no ale cóż zobaczymy co będzie dalej, będę kontynuować wątek. Darz Bór!
roberto0482
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 maja 2011, 14:11

Re: Gadżety przydatne lub nie

Postprzez roberto0482 » 15 czerwca 2011, 17:26

dalszy ciąg przygody z owym wynalazkiem nie przynosi żadnych dobrych efektów dziki i tak czują i to z dużych odległości więc chyba nie będę mógł wypowiedzieć się zbyt dobrze no ale test trwa dalej. następny etap będzie taki że cały strój myśliwski zamierzam zostawić w lesie by przeszedł zapachem otoczenia (tak podobno powinno się robić według znawców tematu ) no i będzie szorowanie szarym mydłem i dopiero wtedy będę mógł jednoznacznie stwierdzić (tak myślę) czy naprawdę wyrzuciłem cztery dychy w błoto. Ale zabawa niech trwa. Darz Bór
roberto0482
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 maja 2011, 14:11

Re: Gadżety przydatne lub nie

Postprzez bock » 16 czerwca 2011, 08:38

Super roberto jeżeli jesteś zainteresowany opublikowaniem ott testu zapraszam kontakt www.knieja.ubf.pl fotki mile widziene, oczywiście autorstwo Kolegi :!:
Avatar użytkownika
bock
 
Posty: 244
Dołączył(a): 13 lutego 2008, 19:01
Lokalizacja: http://giwera.ubf.pl/news.php


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 71 gości