Lektura łowiecka.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Lektura łowiecka.

Postprzez xxxMichałxxx » 8 lutego 2013, 20:07

Czy koleżanki,koledzy mogli by mi polecić książki,strony internetowe które pomogły by zgłębić bardziej tajniki łowiectwa i przyuczyć do przyszłych egzaminów.Jak już pisałem jestem początkującym stażystą więc wiedzy nigdy za mało.Za pomoc z góry dziękuję.
Darz Bór.
Avatar użytkownika
xxxMichałxxx
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 lutego 2013, 17:55
Lokalizacja: Śląskie

Re: Lektura łowiecka.

Postprzez agnes9 » 8 lutego 2013, 20:43

Do nauki mogę polecić "podstawy łowiectwa" i inne pozycje pt. "vademecum myśliwego", w internecie wpisując w wyszukiwarkę egzamin łowiecki itp. wyskakuje naprawdę sporo różnych stron... a jeżeli się uczysz to ja polecam naukę z różnych źródeł, pozwoli ci to zweryfikować swoją wiedzę i unikniesz bezmyślnego "zakuwania".
agnes9
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 stycznia 2013, 19:40

Re: Lektura łowiecka.

Postprzez agnes9 » 8 lutego 2013, 20:52

A na tej stronce znajdziesz kilka mniej lub bardziej przydatnych programów :) powodzenia
agnes9
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 stycznia 2013, 19:40

Re: Lektura łowiecka.

Postprzez borowik » 8 lutego 2013, 21:04

Wieslaw Krawczyński Łowiectwo, Haber Gospodarstwo Łowieckie, Pasławski Łowiectwo dla leśników i myśliwych, Gawin Egzamin łowiecki bez stresów, Krupka Łowiectwo praca zbiorowa, Krzemień 100 słow o łowiectwie, Łowiectwo encyklopedia Laroussa, Dudziński Ptaki Łowne, Godlewski Vademecum myśliwego, Pielowski Sarna, Fruziński Dzik, Sumiński Borsuk, podreczniki dostarczane na kursie dla nowowestępujących, Łowiec Polski, Brać Łowiecka, Puchalski Broń śrutowa i technika strzelania, Szyrkowiec Wszystko o broni mysliwskiej, Dembiniok Wyżły, Wilski Zrozumieć psa, Ejsmont Moje przygody łowieckie, Meissner Opowieści pogodne itd.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Lektura łowiecka.

Postprzez xxxMichałxxx » 8 lutego 2013, 21:33

Wielkie dzięki za tak obszerną liste lektury,więc czas zabrać się za nabycie poleconych lektur i przeglądnięcie neta.Podstawy na temat łowiectwa posiadam więc pora powiększyć wiedzę .Jeszcze raz wielkie dzięki .
Darz Bór.
Avatar użytkownika
xxxMichałxxx
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 lutego 2013, 17:55
Lokalizacja: Śląskie


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 70 gości