Tragedia.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Tragedia.

Postprzez davos » 6 lipca 2010, 23:34

Panie Batiar
Co do zadowolenia z faktu, że Jarosław Kaczyński nie został prezydentem to tylko ten obszar mamy jako wspólny, bo ocena ewentualnego zdobycia premierostwa już nas różni. Pamiętam jak ryczał z trybuny do posłów PO "....... Wy nigdy władzy nie zdobędziecie......" a tu życie przyniosło kolejną porażkę wyborczą. Pan może wierzyć w róże pobożne życzenia i wyborcze fantasmagorie ale faktów nie da rady obalić- przegrał po raz kolejny!!!!
Swój osąd dotyczący winnego wypadku pod Smoleńskiem podtrzymuję a jako źródło jednoznacznie wskazuję nauki ojców kościoła, którzy mówią, że wszystko co dotyczy naszej doczesności dzieje się z woli Boga, zatem upadek samolotu i śmierć prezydenta jest jego wolą, którą my maluczcy swoimi małymi rozumkami, pojąć nie możemy. Zamierza Pan kwestionować nauki kościoła?
Cyzio moim zdaniem Hyde Park-u zakładać nie musi ze względu na moje wypowiedzi bo ani Boga, ani Ojczyzny, ani forumowiczów nie obrażam, ale staram się bronić swoich racji a sposób jak najbardziej logiczny. Może z moich postow nie bije śmiertelna powaga i do różnych tematów może mam dość swobodny stosunek, ale obrażania kogokolwiek trudno mi zarzucić.
Ukłony
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 7 lipca 2010, 09:57

Co do porażki Kaczyńskiego, to, jak to słusznie ujął pewien dziennikarz, jest ona znacznie większa niż się powszechnie wydaje. Niektórzy próbują wręcz zrobić z tego przedsionek sukcesu. Niestety prawda jest taka, że:
http://wyborcza.pl/1,76842,8104719,Kacz ... y_rog.html
Miałeś chamie złoty róg...
Bardzo trafnie ujęte.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez Batiar » 7 lipca 2010, 23:55

Panie davos.
Pański osąd: " davos » 2 czerwca 2010, 22:50
Mam wrażenie, że ogólne wariactwo zapanowało na tym forum. Z dobrze poinformowanego źrodla wiem, że głównym winowajcą katastrofy jest sam Kaczyński bo ostatnio gadał takie pierdoły, że się w końcu Pan Bóg wkurzył i strącił go do piekła. Normalnie już nie mógł wytrzymać i poraził samolot gromem z jasnego nieba."

Oraz teraźniejsze słowa: "ani Boga, ani Ojczyzny, ani forumowiczów nie obrażam, ale staram się bronić swoich racji a sposób jak najbardziej logiczny. "
Świadczą one (wg. mnie), że osiągnął Pan poziom Szwejkowego vice Palikota.
A pluciem na zmarłego Prezydenta Najjaśniejszej daje Pan świadectwo - nie wiem jak to nazwać...
Tematem jest TRAGEDIA, i takim jest to zdarzenie dla ogółu naszych rodaków.
Pan anonimowo pluje jadem na tego człowieka, on już Panu nie odpowie, czy radość Panu nie wystarczy?.
Tematem jest TRAGEDIA, temat "To dopiero tragedia. " sprowadził Pan do dowcipów o onanizmie.
Panie davos, jaka jest Pana rola na tym forum, czy ten watek odpuści Pan?.
Ponawiam: W tym wątku piszmy może mniej ale sensownie i na temat, nie niszczmy go, dobrze?
Batiar
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, 23:15
Lokalizacja: Rezerwat

Re: Tragedia.

Postprzez Batiar » 8 lipca 2010, 00:25

Szymon.
Poczekajmy. Pożyjemy, zobaczymy, nie ma sensu przepychać się.
Mamy różne oceny oparte o nasze jednostkowe doświadczenia i systemy wnioskowania.
Artykuł przeczytałem, oceniam go jako GW bzdet, a wnioski są wstępnie zadanymi poleceniami.
Tej GW nie czytam, jest to dyspozycyjne AjWaj i AjaJaj, dla mnie jest za bardzo ortodoksyjna.
Zechciejmy coś zrobić, aby 8 mln. wyborców i 8 mln. wyborców nie zmienić na 16 mln. wrogów.
Nie można wykluczyć, że pojawią się grupy interesów, dla których taki wynik byłby pożądany.
Przepraszam Ciebie, że uprzednio wtrąciłem te swoje osobiste dywagacje.
Obserwowanie następstw tej naszej potwornej tragedii wymaga sporej dawki cierpliwości.
Jestem przekonany, że katalog możliwych dopuszczalnych i analizowanych przyczyn jest obszerny.
Ani pełnej treści katalogu, ani autorów jego rozdziałów prawdopodobnie nigdy nie poznamy.
Skutki poznamy, chociaż przyczyn nie zawsze będziemy sobie uświadamiać...
Przekażmy sobie znak pokoju...
Powodzenia.
Batiar
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, 23:15
Lokalizacja: Rezerwat

Re: Tragedia.

Postprzez davos » 8 lipca 2010, 10:28

Panie Batiar, aleś się Pan nadął jak balon. Jak dalej pociągnie Pan ten temat to z nadęcia Pan pęknie. Dla mnie słowa, że Kaczyński gadał głupoty oraz, że Pan Bóg się wkurzył,są li tylko dopuszczalną formą wypowiedzi a dla Pana obrazą boską i plucie jadem. Ban Bóg nie jest istotą krwiożerczą i mściwą ale nieskończenie dobrą i nawet gdyby go moje slowa uszczypnęły to i tak mi wybaczy. Natomiast to, że prezydent gada głupoty twierdzilem i za jego żywota a także uważałem i wyrażałem to głośno, że pod żadnym względem nie nadaje się na to stanowisko. Panie Batiar, my mamy zupełnie inne spojrzenie na wypadek pod Smolenskiem. Dla Pana jest to tragedia Narodu Polskiego a dla mnie tylko tragedia ludzka a nie tragedia dla państwa i jego struktur. Nie jesteśmy w stanie się porozumieć w kwestii katastrofy, bo inaczej oceniamy przyczyny i skutki, ale i Pan, i ja mamy prawo się w tej materii różnić i mieć odrębne zdanie.
Natomiast uważam, że nie powinien Pan mówić iż obrażam, pluję jadem oraz, że osiągnąłem poziom Szwejkowego vice Palikota. Po takich słowach mam prawo powiedzieć, że jest Pan pusty karton, swołocz i świński cycek ale tego nie powiem bo i po co? :lol:
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 8 lipca 2010, 17:45

No panowie, dawno nie widziałem, żeby sobie dwóch facetów o różnych poglądach tak kulturalnie w pysk dało. A zwłaszcza na (tym) forum internetowym ;) Brawo! :)
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez richy » 8 lipca 2010, 21:57

Panie Batiar!Winien jestem Panu odpowiedzi na pytanie jaka krzywda mnie spotkała.Więc wręcz przeciwnie nic mi sie złego nie przytrafiło , mam rodzinę i nie chwaląc się odpowiednie warunki do życia w kraju i za granicą.Proszę Pana , byłem w Częstochowie,Fatimie,Lurdes, ,,Valle de los Caidos,, Gudalupe w Hiszpanii i w wielu innych miejscach mniej ważnych i wiem czym to pachnie.Oglądnąłem nie pamiętam ile ,programów , debat,prasy ,internet,rozmowy z ludzmi których ktoś w rodzinie padł ofiarą sukienkowców.Mówi mi Pan ,jak nie mam racji,,Ty masz garbate dziecko,,.Niech mi Pan powie,kim trzeba być żeby siedzieć z założonymi rękami i tolerować nadużycia seksualne na niepełnosprawnych dzieciach właśnie przez tych drugich po Bogu?Niech mi Pan nie zarzuca obrazy uczuć religijnych bo jest to troche śmieszne ,w sposób profesjonalny wyjaśnil Panu,,davos,,stosunek Boga do ludzi. Najgorsze jest to proszę Pana że hierarchowie koscielni kłamią do ostatniego momentu,jak już się nie da no to i tak kota ogonem chca odwrócić. To jest barbarzyństwo.Wyroki powinny być wykonane na tych samych zasadach co każdego jednego śmiertelnika , jezeli na to zasłużył.Pan może nie chce nawet słuchać o czymś takim bo zakazuje się też czytania czegoś co jest wbrew temu co oni gadają,nazywa się to atakiem na kosciół.Wspomniał Pan o wędzonkach,ogień i coś na ogień jak ja to uwielbiam , ale tutaj jest zabronione.Ale jeszcze 2 tygodnie i nadrobie zaległosci,nalewek nie mam ale u sąsiada znajdę a jezeli nie to czyms innym się zastąpi.Powodzenia!
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Tragedia.

Postprzez richy » 20 marca 2013, 23:36

Przeminelo tyle lat i dalej prawdy nie widac.
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 22 marca 2013, 21:50

Trzeba okulary założyć i będzie widać. Chyba, że chodzi o taką 'najprawdziwszą prawdę', tę objawioną, która jest ważniejsza nawet od faktów i rzeczywistości. Nooo, na taką prawdę to faktycznie można czekać i do usr*nej śmierci za przeproszeniem.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez wieslaw » 24 marca 2013, 07:26

Zawsze si e można modlic

Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych.
I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami.
Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione.
Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla.
I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony.
I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka.
I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Ku..estwu Jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi.
Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówi przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys.
Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN
wieslaw
 
Posty: 25
Dołączył(a): 10 listopada 2011, 11:45

Re: Tragedia.

Postprzez wieslaw » 24 marca 2013, 07:31

Dziś się mówi celebryci kiedyś za komuny mówiło się cham!
wieslaw
 
Posty: 25
Dołączył(a): 10 listopada 2011, 11:45

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 24 marca 2013, 10:51

wieslaw napisał(a):Zawsze si e można modlic...


Tobie polecam wizytę u specjalisty.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez wieslaw » 24 marca 2013, 16:55

patrząc na dotychczasowy dorobek władz i zwolenników będzie wizyta nam wszystkim potrzebna :lol:
wieslaw
 
Posty: 25
Dołączył(a): 10 listopada 2011, 11:45

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 24 marca 2013, 17:39

Ja myślę, że pomoc specjalisty jest szczególnie wskazana dla tych, którzy do jednego garnka wrzucają wypadek lotniczy, kryzys, autostrady, gryzonie i taniec z gwiazdami.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez richy » 25 marca 2013, 22:42

No to sie porobilo,ale narozrabialem .
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości