Wybór spodni? Praktyczne i niezawodne

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Wybór spodni? Praktyczne i niezawodne

Postprzez DawidKorbacz » 9 lutego 2016, 09:49

Witam,
Mam dosyć paradowania po lesie w moich starych bojówkach, które już swoje wysłużyły i chcę postawić na coś bardziej "profesjonalnego". Myślałem o takich typowo ogrodniczkach, w sensie, że na szelkach, nic wtedy nie spada i jest ok :) Jak już mam wydać pieniążki to chcę coś porządnego, oddychającego, z wzmocnionymi szwami i praktycznymi kieszeniami. Chcę na spodenki przeznaczyć około 300zł, trafiłem na takie przeglądając sklepy:
http://www.faut.com.pl/spodnie-lowieckie-759-b-l
Wyglądają na pożądne, klejone szwy, dodatkowo regulacja obwodu nogawki co dla mnie jest dużym plusem, bo nie znoszę takich dzwońów.... Kieszeń na nóż, to też wydaje się ciekawe. Ktoś miał takie? Może się wypowiedzieć? Czy za bardzo nie mam co wybierać w tym przedziale cenowym i mogę je spokojnie kupić? :)

Pozdrawiam Dawid
DawidKorbacz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 lutego 2016, 09:32

Re: Wybór spodni? Praktyczne i niezawodne

Postprzez borowik » 9 lutego 2016, 14:44

Używam ocieplane, zimowe spodnie Graffa od wielu lat. Pochodzą z początków produkcji tej firmy. Zielone bo nie lubię kamuflaży. Ciepło mi w nich jest. Na razie się nie rozpadły. Jeżeli w tych co chcesz kupić szwy oprócz klejenia są także szyte to powinny być mocne. Tkaninę troszkę słychać ale nie jest to jakiś silny szelest.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Wybór spodni? Praktyczne i niezawodne

Postprzez DawidKorbacz » 10 lutego 2016, 08:25

Rozmawiałem z pracownikiem tego sklepu, popytałem o szczegóły, które mnie męczyły i chyba jestem przekonany ;)

Dzięki borowik za pomoc :)

Swoją drogą, bardzo miła obsługa w tym sklepie, dostałem szczegółowy opis wszystkiego :)
DawidKorbacz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 lutego 2016, 09:32

Re: Wybór spodni? Praktyczne i niezawodne

Postprzez borowik » 10 lutego 2016, 13:05

Coś mi wyglądasz na naganiacza sklepu.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Wybór spodni? Praktyczne i niezawodne

Postprzez DawidKorbacz » 10 lutego 2016, 16:11

Kolego borowik, naganiacz mam rozumieć, że osoba reklamująca? Nie bardzo rozumiem w jaki sposób miałby na forum ktoś to robić.
Co do spodni jestem przekonany nadal, niby dzisiaj 10 i wypłata wpadła, ale pojawiły się nieoczekiwane wydatki i zakup muszę odłożyć w czasie i znów przyodziać stare bojówy, w łikend znów wybiorę się poszukać jakiś zrzutów :)
DawidKorbacz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 lutego 2016, 09:32

Re: Wybór spodni? Praktyczne i niezawodne

Postprzez moracz » 19 lutego 2016, 11:37

ja używam zamiennie dwóch marek polskiego Helikona lub niemieckiego Milteca. Helikon jest o wiele lepszy jakościowo, ale i sporo droższy, w cenie 60 zł kupuje Milteca jak za tę cenę jakość jest naprawdę super.
moracz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lutego 2016, 11:28


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 53 gości